-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з благоустрою населених пунктів: обрізання крон дерев і кущів, вирізування сухих суків і гілок
Тендер Prozorro UA-2026-05-18-012998-a
Завершена
300 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
3e37ec31d0424d43aae3bf316713b36d
Внутрішній номер закупівлі:
29259139
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-18-012998-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22982512
-
Адреса:
41100, Україна, Сумська область, місто Шостка, ВУЛИЦЯ САДОВИЙ БУЛЬВАР будинок 8
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Тетяна Лисенко +380502945769 ugkh-shostka1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
77340000-5 Підрізання дерев і живих огорожАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.05.2026 16:57 - 23.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.05.2026 16:57 - 26.05.2026 00:00
Аукціон:
з 26.05.2026 12:59
Період кваліфікації:
26.05.2026 00:00 - 28.05.2026 15:08
Період завантаження договору:
03.06.2026 00:00 - 13.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴300 000.00 Послуги з благоустрою населених пунктів: обрізання крон дерев і кущів, вирізування сухих суків і гілок