-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з благоустрою населених пунктів: обрізання крон дерев і кущів, вирізування сухих суків і гілок
Тендер Prozorro UA-2025-02-10-015273-a
Завершена
304 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 520.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 520.00 UAH
Номер:
98f4d9ebe7d1428c88ec81c26a7687f3
Внутрішній номер закупівлі:
24378491
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-10-015273-a
Замовник:
Управління житлово-комунального господарства Шосткинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22982512
-
Адреса:
41100, Україна, Сумська область, Шостка, м. Шостка, вул. Садовий бульвар, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лисенко Тетяна Василівна +380502945769 tetyanalysenko@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
77340000-5 Підрізання дерев і живих огорожАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
304 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.02.2025 17:08 - 15.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
10.02.2025 17:08 - 18.02.2025 00:00
Період кваліфікації:
18.02.2025 00:00 - 20.02.2025 11:32
Період завантаження договору:
26.02.2025 00:00 - 08.03.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴304 000.00 Послуги з благоустрою населених пунктів: обрізання крон дерев і кущів, вирізування сухих суків і гілок