-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з благоустрою населених пунктів: обрізання крон дерев і кущів, вирізування сухих суків і гілок
Тендер Prozorro UA-2024-08-12-001945-a
Завершена
100 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
11d8bc1da2844bf1826ceb8d69c29341
Внутрішній номер закупівлі:
22284562
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-12-001945-a
Замовник:
Управління житлово-комунального господарства Шосткинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22982512
-
Адреса:
41100, Україна, Сумська область, Шостка, м. Шостка, вул. Садовий бульвар, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лисенко Тетяна Василівна +380502945769 tetyanalysenko@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
77340000-5 Підрізання дерев і живих огорожАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2024-07-29-010483-a
Очікувана вартість:
100 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з благоустрою населених пунктів: обрізання крон дерев і кущів, вирізування сухих суків і гілок
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2024
Місце постачання
41100, Україна, Сумська область, Шосткинська міська територіальна громада, територія Шосткинської міської територіальної громади
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець Бевз Іван Сергійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3240808513
-
Контактна особа:
Бевз Іван Сергійович +380971547477
-
Адреса:
41100, Україна, Сумська область, м. Шостка, вул. Франка, 22
Ціна пропозиції
100 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.08.2024 10:42
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
1803e65d186b473ca35dd8d28b49f102
Ідентифікатор договору:
UA-2024-08-12-001945-a-c1
Постачальник:
Фізична особа-підприємець Бевз Іван Сергійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3240808513
-
Адреса:
41100, Україна, Сумська область, м. Шостка, вул. Франка, 22
Номер договору:
0908
Сума договору:
100 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Послуги з благоустрою населених пунктів: обрізання крон дерев і кущів, вирізування сухих суків і гілок: 100 000.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.08.2024 00:00 - 31.12.2024 23:59
Дата підписання:
09.08.2024 00:00
Статус:
Підписаний