• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з благоустрою населених пунктів: обрізання крон дерев і кущів, вирізування сухих суків і гілок

Торги відмінено

300 000.00 UAH з ПДВ
Номер: f14d5ecc41f2419ca3bbb6b5c0e8bda0
Внутрішній номер закупівлі: 26380791
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-09-09-014254-a   
Замовник: Управління житлово-комунального господарства Шосткинської міської ради
Контактна особа: Лисенко Тетяна Василівна +380502945769 tetyanalysenko@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 77340000-5 Підрізання дерев і живих огорожАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 300 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 09.09.2025 20:20 - 14.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 09.09.2025 20:20 - 17.09.2025 00:00
Аукціон: з 17.09.2025 15:27
Період кваліфікації: з 17.09.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 8d6b35e5f76e4b8eaf124b19d2d37da7
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Замовник виявив у Закупівлі порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, що унеможливлює подальше її проведення, а саме: - у зв’язку з набуттям чинності 04.09.2025 постанови КМУ «Про внесення змін до особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Зако-ном України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Укра-їні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 01.09.2025 № оприлюднені Тендерна документація та проєкт договору суперечать чинному законодавству. Це є пору-шенням Закону України «Про публічні закупівлі» та Постанови 1178. З 17.09.2025 року у даній Закупівлі триває період «Кваліфікація переможця» і наразі від-сутня можливість внесення змін до Тендерної документації, тому на підставі підпункту 2 пункту 50 Особливостей замовник відміняє відкриті торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень.
Період оскарження: 19.09.2025 17:16 - 30.09.2025 00:00
Дата опублікування: 19.09.2025 17:16
Дата виконання: 30.09.2025 00:00
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴300 000.00 Послуги з благоустрою населених пунктів: обрізання крон дерев і кущів, вирізування сухих суків і гілок