• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з благоустрою населених пунктів: обрізання крон дерев і кущів, вирізування сухих суків і гілок

Оголошено тендер

300 000.00 UAH
Номер: d26f680891f941b49e5aa801bba36df3
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-09-09-018470-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління житлово-комунального господарства Шосткинської міської ради
Замовник: Управління житлово-комунального господарства Шосткинської міської ради
Очікувана вартість: 300 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з благоустрою населених пунктів: обрізання крон дерев і кущів, вирізування сухих суків і гілок
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 77340000-5 Підрізання дерев і живих огорож
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 09.09.2025 20:12

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяШосткинська
Сума300 000.00 UAH