-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з благоустрою населених пунктів: обрізання крон дерев і кущів, вирізування сухих суків і гілок
Тендер Prozorro UA-2024-07-29-010487-a
Завершена
200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
Номер:
fd13ae4d894a4053852f546ad1ed24c4
Внутрішній номер закупівлі:
22181518
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-07-29-010487-a
Замовник:
Управління житлово-комунального господарства Шосткинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22982512
-
Адреса:
41100, Україна, Сумська область, Шостка, м. Шостка, вул. Садовий бульвар, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лисенко Тетяна Василівна +380502945769 tetyanalysenko@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
77340000-5 Підрізання дерев і живих огорожАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.07.2024 20:39 - 04.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
29.07.2024 20:39 - 07.08.2024 00:00
Період кваліфікації:
07.08.2024 00:00 - 09.08.2024 17:07
Період завантаження договору:
15.08.2024 00:00 - 25.08.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴200 000.00 Послуги з благоустрою населених пунктів: обрізання крон дерев і кущів, вирізування сухих суків і гілок