-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з благоустрою населених пунктів: обрізання крон дерев і кущів, вирізування сухих суків і гілок
Тендер Prozorro UA-2025-06-02-012259-a
Завершена
425 520.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 127.60 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 127.60 UAH
Номер:
6e6e7b852f3449b68c28287741a5d379
Внутрішній номер закупівлі:
25481993
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-02-012259-a
Замовник:
Управління житлово-комунального господарства Шосткинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22982512
-
Адреса:
41100, Україна, Сумська область, Шостка, м. Шостка, вул. Садовий бульвар, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лисенко Тетяна Василівна +380502945769 tetyanalysenko@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
77340000-5 Підрізання дерев і живих огорожАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
425 520.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.06.2025 16:58 - 07.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
02.06.2025 16:58 - 10.06.2025 00:00
Аукціон:
з 10.06.2025 11:16
Період кваліфікації:
10.06.2025 00:00 - 18.06.2025 12:42
Період завантаження договору:
24.06.2025 00:00 - 04.07.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴425 520.00 Послуги з благоустрою населених пунктів: обрізання крон дерев і кущів, вирізування сухих суків і гілок