-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з благоустрою населених пунктів: обрізання крон дерев і кущів, вирізування сухих суків і гілок
Тендер Prozorro UA-2025-12-12-012702-a
Торги не відбулися
100 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
6df1fa6773c54902a460b7651454586e
Внутрішній номер закупівлі:
27538805
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-12-012702-a
Замовник:
Управління житлово-комунального господарства Шосткинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22982512
-
Адреса:
41100, Україна, Сумська область, Шостка, м. Шостка, вул. Садовий бульвар, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лисенко Тетяна Василівна +380502945769 tetyanalysenko@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
77340000-5 Підрізання дерев і живих огорожАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
100 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.12.2025 14:20 - 17.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
12.12.2025 14:20 - 20.12.2025 00:00
Аукціон:
з 22.12.2025 13:43
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴100 000.00 Послуги з благоустрою населених пунктів: обрізання крон дерев і кущів, вирізування сухих суків і гілок