-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з благоустрою населених пунктів: обрізання крон дерев і кущів, вирізування сухих суків і гілок
Тендер Prozorro UA-2025-12-02-000360-a
Торги не відбулися
200 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
35a43122151845e0a7c2e3f12252f4b7
Внутрішній номер закупівлі:
27346131
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-02-000360-a
Замовник:
Управління житлово-комунального господарства Шосткинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22982512
-
Адреса:
41100, Україна, Сумська область, Шостка, м. Шостка, вул. Садовий бульвар, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лисенко Тетяна Василівна +380502945769 tetyanalysenko@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
77340000-5 Підрізання дерев і живих огорожАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.12.2025 08:36 - 07.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
02.12.2025 08:36 - 10.12.2025 00:00
Аукціон:
з 10.12.2025 14:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴200 000.00 Послуги з благоустрою населених пунктів: обрізання крон дерев і кущів, вирізування сухих суків і гілок