• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з благоустрою населених пунктів: обрізання крон дерев і кущів, вирізування сухих суків і гілок

Завершена

199 951.18 UAH з ПДВ
Номер: a40725ecfb764ee8b5963bd19019a2f8
Внутрішній номер закупівлі: 27665639
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-12-19-009657-a   
Замовник: Управління житлово-комунального господарства Шосткинської міської ради
Контактна особа: Лисенко Тетяна Василівна +380502945769 tetyanalysenko@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 77340000-5 Підрізання дерев і живих огорожАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2025-12-02-000360-a
Очікувана вартість: 199 951.18 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з благоустрою населених пунктів: обрізання крон дерев і кущів, вирізування сухих суків і гілок
Код ДК 021:2015: 77340000-5 Підрізання дерев і живих огорож
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 41100, Україна, Сумська область, м. Шостка, територія м. Шостка На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КП "Шостка-Зеленбуд"
Ціна пропозиції 199 951.18 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.12.2025 12:12
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 327a2ea5e7ad481f862867ffc4dc69d8
Ідентифікатор договору: UA-2025-12-19-009657-a-c1
Постачальник: КП "Шостка-Зеленбуд"
Номер договору: 1812
Сума договору: 199 951.18 UAH з ПДВ
Сума договору: 166 625.98 UAH без ПДВ
Період дії договору: 18.12.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання: 18.12.2025 00:00
Статус:
Підписаний
Договір 1812