-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
45310000-3 Електромонтажні роботи. Забезпечення функціонування зовнішнього освітлення авт...×-
45310000-3 Електромонтажні роботи. Забезпечення функціонування зовнішнього освітлення автомобільної дороги загального користування державного значення Н-11 Дніпро – Миколаїв (через м. Кривий Ріг) на ділянці км 261+540 – км 266+875, Миколаївська область
- ID: UA-2023-03-24-007200-a
- Дата створення : 24.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17332632
СЛУЖБА АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25878206ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45310000-3 Електромонтажні роботи. Монтаж та наладка засобів охоронної сигналізації- ID: UA-2023-02-16-001370-a
- Дата створення : 16.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16993065
СЛУЖБА АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25878206ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги монтажу та підключення електрокотлів в приміщенні за адресою: м. Миколаїв, вул. Га...×-
Послуги монтажу та підключення електрокотлів в приміщенні за адресою: м. Миколаїв, вул. Галини Петрової, 2-А
- ID: UA-2021-11-23-003469-c
- Дата створення : 23.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12649953
СЛУЖБА АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25878206ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
45310000-3 Електромонтажні роботи (Влаштування освітлення на автомобільній дорозі загальн...×-
45310000-3 Електромонтажні роботи (Влаштування освітлення на автомобільній дорозі загального користування державного значення Н-24 Благовіщенське - Миколаїв (через м. Вознесенськ), км 224+800 – км 225+844)
- ID: UA-2018-11-23-001666-b
- Дата створення : 23.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2795750
Служба автомобільних доріг у Миколаївській області ЄДРПОУ: 25878206ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
45310000-3 Електромонтажні роботи (Влаштування освітлення розв'язки в одному рівні ав...×-
45310000-3 Електромонтажні роботи (Влаштування освітлення розв'язки в одному рівні автомобільної дороги загального користування державного значення Н-11 Дніпро - Миколаїв (через м. Кривий Ріг), км 308+713 з автомобільною дорогою загального користування державного значення Т-15-08 Калинівка - Снігурівка, Вітовський район, ПЛ-10 кВ ф-6410 ПС 35/10 кВ "Калинівка")
- ID: UA-2018-03-20-002646-c
- Дата створення : 20.03.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1917057
Служба автомобільних доріг у Миколаївській області ЄДРПОУ: 25878206ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
45310000-3 Електромонтажні роботи (Влаштування освітлення розв’язки в різних рівнях на авт...×-
45310000-3 Електромонтажні роботи (Влаштування освітлення розв’язки в різних рівнях на автомобільній дорозі загального користування державного значення Н-24 Благовіщенське - Миколаїв (через м. Вознесенськ), км 215+150 з автомобільною дорогою загального користування місцевого значення О151611 (Благовіщенське-Миколаїв) - Костянтинівка та залізницею, Новоодеський район, ТП-564 (ПС Гур’ївка ф-805))
- ID: UA-2018-03-20-002787-c
- Дата створення : 20.03.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1914245
Служба автомобільних доріг у Миколаївській області ЄДРПОУ: 25878206ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
45310000-3 Електромонтажні роботи (Влаштування освітлення розв’язки в одному рівні ав...×-
45310000-3 Електромонтажні роботи (Влаштування освітлення розв’язки в одному рівні автомобільної дороги загального користування державного значення М-14 Одеса – Мелітополь - Новоазовськ (на м. Таганрог), км 146+786 з автомобільною дорогою загального користування державного значення Н-14 Олександрівка – Кропивницький - Миколаїв, км 235+876, Вітовський район, ПС35/10 кВ «Тернівка», ф-1022)
- ID: UA-2018-03-20-002553-c
- Дата створення : 20.03.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1914176
Служба автомобільних доріг у Миколаївській області ЄДРПОУ: 25878206ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
45310000-3 Електромонтажні роботи (Влаштування освітлення розв’язки в одному рівні та...×-
45310000-3 Електромонтажні роботи (Влаштування освітлення розв’язки в одному рівні та підходів на км 222+714 автомобільної дороги загального користування державного значення Н-24 Благовіщенське – Миколаїв (через м. Вознесенськ), Новоодеський район (розв’язка з автомобільною дорогою загального користування державного значення М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ (на м.Таганрог), ПС 35/10 кВ «ТОР», ф-203)).
- ID: UA-2018-03-20-002415-c
- Дата створення : 20.03.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1914113
Служба автомобільних доріг у Миколаївській області ЄДРПОУ: 25878206ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
45310000-3 Електромонтажні роботи (Влаштування освітлення розв'язки в одному рівні ав...×-
45310000-3 Електромонтажні роботи (Влаштування освітлення розв'язки в одному рівні автомобільної дороги загального користування державного значення Н-11 Дніпро - Миколаїв (через м. Кривий Ріг), км 308+713 з автомобільною дорогою загального користування державного значення Т-15-08 Калинівка - Снігурівка, Вітовський район, ПЛ-10 кВ ф-6410 ПС 35/10 кВ "Калинівка")
- ID: UA-2018-02-22-001256-b
- Дата створення : 22.02.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1836078
Служба автомобільних доріг у Миколаївській області ЄДРПОУ: 25878206ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
45310000-3 Електромонтажні роботи (Влаштування освітлення розв’язки в одному рівні ав...×-
45310000-3 Електромонтажні роботи (Влаштування освітлення розв’язки в одному рівні автомобільної дороги загального користування державного значення М-14 Одеса – Мелітополь - Новоазовськ (на м. Таганрог), км 146+786 з автомобільною дорогою загального користування державного значення Н-14 Олександрівка – Кропивницький - Миколаїв, км 235+876, Вітовський район, ПС35/10 кВ «Тернівка», ф-1022)
- ID: UA-2018-02-22-001219-b
- Дата створення : 22.02.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1836057
Служба автомобільних доріг у Миколаївській області ЄДРПОУ: 25878206ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
45310000-3 Електромонтажні роботи (Влаштування освітлення розв’язки в різних рівнях на авт...×-
45310000-3 Електромонтажні роботи (Влаштування освітлення розв’язки в різних рівнях на автомобільній дорозі загального користування державного значення Н-24 Благовіщенське - Миколаїв (через м. Вознесенськ), км 215+150 з автомобільною дорогою загального користування місцевого значення О151611 (Благовіщенське-Миколаїв) - Костянтинівка та залізницею, Новоодеський район, ТП-564 (ПС Гур’ївка ф-805))
- ID: UA-2018-02-22-001303-b
- Дата створення : 22.02.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1836049
Служба автомобільних доріг у Миколаївській області ЄДРПОУ: 25878206ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
45310000-3 Електромонтажні роботи (Влаштування освітлення розв’язки в одному рівні та...×-
45310000-3 Електромонтажні роботи (Влаштування освітлення розв’язки в одному рівні та підходів на км 222+714 автомобільної дороги загального користування державного значення Н-24 Благовіщенське – Миколаїв (через м. Вознесенськ), Новоодеський район (розв’язка з автомобільною дорогою загального користування державного значення М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ (на м.Таганрог), ПС 35/10 кВ «ТОР», ф-203))
- ID: UA-2018-02-08-002764-a
- Дата створення : 08.02.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1836032
Служба автомобільних доріг у Миколаївській області ЄДРПОУ: 25878206ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
45316000-5 Електромонтажні роботи (Влаштування освітлення розв’язки в різних рівнях та пі...×-
45316000-5 Електромонтажні роботи (Влаштування освітлення розв’язки в різних рівнях та підходів на автомобільній дорозі загального користування державного значення М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ (на м. Таганрог), Миколаївського району, розв’язка з Т-15-06, ПС 150/35/10кВ «Варварівка» ф-1147)
- ID: UA-2017-10-06-000599-c
- Дата створення : 06.10.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1299751
Служба автомобільних доріг у Миколаївській області ЄДРПОУ: 25878206ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
45310000-3 Електромонтажні роботи (Влаштування освітлення розв’язки в одному рівні та під...×-
45310000-3 Електромонтажні роботи (Влаштування освітлення розв’язки в одному рівні та підходів на автомобільній дорозі загального користування державного значення М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ (на м. Таганрог), автомобільна догора Н-11 Дніпро – Миколаїв (через м. Кривий Ріг), Вітовський район, розвязка М-14 з Н-11 біля с. Мішково – Погорілове, ТП-941 (ПС «Горохівка» ф-634))
- ID: UA-2017-10-06-000846-c
- Дата створення : 06.10.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1299625
Служба автомобільних доріг у Миколаївській області ЄДРПОУ: 25878206ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
45310000-3 Електромонтажні роботи (Влаштування зовнішнього освітлення мосту та підходів д...×-
45310000-3 Електромонтажні роботи (Влаштування зовнішнього освітлення мосту та підходів до нього на автомобільній дорозі загального користування державного значення Н-24 Благовіщенське – Миколаїв (через м. Вознесенськ), Новоодеський район, міст біля с. Троїцьке, ПС 35/10 кВ «Нова Одеса» ф-575).
- ID: UA-2017-10-06-000872-c
- Дата створення : 06.10.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1299432
Служба автомобільних доріг у Миколаївській області ЄДРПОУ: 25878206ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -