• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

45310000-3 Електромонтажні роботи (Влаштування освітлення розв’язки в різних рівнях на автомобільній дорозі загального користування державного значення Н-24 Благовіщенське - Миколаїв (через м. Вознесенськ), км 215+150 з автомобільною дорогою загального користування місцевого значення О151611 (Благовіщенське-Миколаїв) - Костянтинівка та залізницею, Новоодеський район, ТП-564 (ПС Гур’ївка ф-805))

Влаштування освітлення розв’язки в різних рівнях на автомобільній дорозі загального користування державного значення Н-24 Благовіщенське - Миколаїв (через м. Вознесенськ), км 215+150 з автомобільною дорогою загального користування місцевого значення О151611 (Благовіщенське-Миколаїв) - Костянтинівка та залізницею, Новоодеський район, ТП-564 (ПС Гур’ївка ф-805)

Завершена

1 372 400.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 13 720.00 UAH
Номер: 106bf7bbc3304d76a47aedc120353bc5
Внутрішній номер закупівлі: 1914245
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-03-20-002787-c   
Замовник: Служба автомобільних доріг у Миколаївській області
Контактна особа: Служба автомобільних доріг 380512563860 mykolsad@gmail.com http://www.ukravtodor.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 1 372 400.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 13 720.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 13 724.00 UAH
Період уточнення: 20.03.2018 16:13 - 26.03.2018 19:00
Період прийому пропозицій: 20.03.2018 16:13 - 05.04.2018 19:00
Аукціон: 06.04.2018 12:11 - 06.04.2018 12:38
Період кваліфікації: 06.04.2018 12:38 - 11.04.2018 09:06
Період завантаження договору: 06.04.2018 12:38 - 26.04.2018 12:38

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
45310000-3 Електромонтажні роботи (Влаштування освітлення розв’язки в різних рівнях на автомобільній дорозі загального користування державного значення Н-24 Благовіщенське - Миколаїв (через м. Вознесенськ), км 215+150 з автомобільною дорогою загального користування місцевого значення О151611 (Благовіщенське-Миколаїв) - Костянтинівка та залізницею, Новоодеський район, ТП-564 (ПС Гур’ївка ф-805))
Код ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.07.2018
Місце постачання 54000, Україна, Миколаївська область, розв’язка в різних рівнях на автомобільній дорозі загального користування державного значення Н-24 Благовіщенське - Миколаїв (через м. Вознесенськ), км 215+150 з автомобільною дорогою загального користування місцевого значення, О151611 (Благовіщенське-Миколаїв) - Костянтинівка та залізницею, Новоодеський район, ТП-564 (ПС Гур’ївка ф-805) На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «Миколаїв ТелекомБуд»

Оскарження: 06.04.2018 12:38 - 22.04.2018 00:00
Початкова пропозиція 1 333 998.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 298 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.04.2018 09:06
Документи 11
Скарги 0
ПП "КАБЕКС"
Початкова пропозиція 1 359 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 299 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 20
Скарги 0
Товариство з обмеженою відповідальністю ГІНСЕРВІС
Початкова пропозиція 1 370 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 370 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 1
Скарги 0

Контракти

Номер: 5ab0a5de7cf24c7f840de4cc0c9c6353
Ідентифікатор договору: UA-2018-03-20-002787-c-a1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю «Миколаїв ТелекомБуд»
Номер договору: 13-Б
Сума договору: 1 298 999.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: до 31.12.2018 00:00
Дата підписання: 24.04.2018 09:25
Статус:
Підписаний
pdf
Договір 13-Б від 24.04.18.pdf
p7s
sign.p7s