• Відкриті торги
  • КЕП

45310000-3 Електромонтажні роботи (Влаштування освітлення розв’язки в різних рівнях на автомобільній дорозі загального користування державного значення Н-24 Благовіщенське - Миколаїв (через м. Вознесенськ), км 215+150 з автомобільною дорогою загального користування місцевого значення О151611 (Благовіщенське-Миколаїв) - Костянтинівка та залізницею, Новоодеський район, ТП-564 (ПС Гур’ївка ф-805))

45310000-3 Електромонтажні роботи (Влаштування освітлення розв’язки в різних рівнях на автомобільній дорозі загального користування державного значення Н-24 Благовіщенське - Миколаїв (через м. Вознесенськ), км 215+150 з автомобільною дорогою загального користування місцевого значення О151611 (Благовіщенське-Миколаїв) - Костянтинівка та залізницею, Новоодеський район, ТП-564 (ПС Гур’ївка ф-805))

1 298 999.00 UAH з ПДВ
Номер: 5ab0a5de7cf24c7f840de4cc0c9c6353
Ідентифікатор договору: UA-2018-03-20-002787-c-a1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю «Миколаїв ТелекомБуд»
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Опис: 45310000-3 Електромонтажні роботи (Влаштування освітлення розв’язки в різних рівнях на автомобільній дорозі загального користування державного значення Н-24 Благовіщенське - Миколаїв (через м. Вознесенськ), км 215+150 з автомобільною дорогою загального користування місцевого значення О151611 (Благовіщенське-Миколаїв) - Костянтинівка та залізницею, Новоодеський район, ТП-564 (ПС Гур’ївка ф-805))
Номер договору: 13-Б
Дата підписання: 24.04.2018 09:25
Період дії договору: до 31.12.2018 00:00
Сума договору: 1 298 999.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 298 999.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
45310000-3 Електромонтажні роботи (Влаштування освітлення розв’язки в різних рівнях на автомобільній дорозі загального користування державного значення Н-24 Благовіщенське - Миколаїв (через м. Вознесенськ), км 215+150 з автомобільною дорогою загального користування місцевого значення О151611 (Благовіщенське-Миколаїв) - Костянтинівка та залізницею, Новоодеський район, ТП-564 (ПС Гур’ївка ф-805))
Код ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.07.2018
Місце постачання 54000, Україна, Миколаївська область, розв’язка в різних рівнях на автомобільній дорозі загального користування державного значення Н-24 Благовіщенське - Миколаїв (через м. Вознесенськ), км 215+150 з автомобільною дорогою загального користування місцевого значення, О151611 (Благовіщенське-Миколаїв) - Костянтинівка та залізницею, Новоодеський район, ТП-564 (ПС Гур’ївка ф-805) На карті