-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
45310000-3 Електромонтажні роботи (Влаштування освітлення розв’язки в різних рівнях на автомобільній дорозі загального користування державного значення Н-24 Благовіщенське - Миколаїв (через м. Вознесенськ), км 215+150 з автомобільною дорогою загального користування місцевого значення О151611 (Благовіщенське-Миколаїв) - Костянтинівка та залізницею, Новоодеський район, ТП-564 (ПС Гур’ївка ф-805))
Тендер Prozorro UA-2018-03-20-002787-c
Влаштування освітлення розв’язки в різних рівнях на автомобільній дорозі загального користування державного значення Н-24 Благовіщенське - Миколаїв (через м. Вознесенськ), км 215+150 з автомобільною дорогою загального користування місцевого значення О151611 (Благовіщенське-Миколаїв) - Костянтинівка та залізницею, Новоодеський район, ТП-564 (ПС Гур’ївка ф-805)
Завершена
1 372 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 13 720.00 UAH
мін. крок: 1% або 13 720.00 UAH
Період уточнення:
20.03.2018 16:13 - 26.03.2018 19:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим