-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
45310000-3 Електромонтажні роботи (Влаштування освітлення розв’язки в різних рівнях на автомобільній дорозі загального користування державного значення Н-24 Благовіщенське - Миколаїв (через м. Вознесенськ), км 215+150 з автомобільною дорогою загального користування місцевого значення О151611 (Благовіщенське-Миколаїв) - Костянтинівка та залізницею, Новоодеський район, ТП-564 (ПС Гур’ївка ф-805))
Тендер Prozorro UA-2018-02-22-001303-b
45310000-3 Електромонтажні роботи (Влаштування освітлення розв’язки в різних рівнях на автомобільній дорозі загального користування державного значення Н-24 Благовіщенське - Миколаїв (через м. Вознесенськ), км 215+150 з автомобільною дорогою загального користування місцевого значення О151611 (Благовіщенське-Миколаїв) - Костянтинівка та залізницею, Новоодеський район, ТП-564 (ПС Гур’ївка ф-805))
Торги не відбулися
1 372 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 13 700.00 UAH
мін. крок: 1% або 13 700.00 UAH
Номер:
cb96b67216a14b06899bb37426d75573
Внутрішній номер закупівлі:
1836049
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-02-22-001303-b
Замовник:
Служба автомобільних доріг у Миколаївській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25878206
-
Адреса:
54029, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Галини Петрової, 2-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Служба автомобільних доріг 380512563860 mykolsad@gmail.com http://www.ukravtodor.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 372 400.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
13 700.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
13 724.00 UAH
Період уточнення:
22.02.2018 16:17 - 02.03.2018 19:00
Період прийому пропозицій:
22.02.2018 16:17 - 12.03.2018 19:00
Аукціон:
13.03.2018 11:17 - 13.03.2018 11:38
Період кваліфікації:
13.03.2018 11:38 - 19.03.2018 16:30
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
45310000-3 Електромонтажні роботи (Влаштування освітлення розв’язки в різних рівнях на автомобільній дорозі загального користування державного значення Н-24 Благовіщенське - Миколаїв (через м. Вознесенськ), км 215+150 з автомобільною дорогою загального користування місцевого значення О151611 (Благовіщенське-Миколаїв) - Костянтинівка та залізницею, Новоодеський район, ТП-564 (ПС Гур’ївка ф-805))
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.07.2018
Місце постачання
54000, Україна, Миколаївська область, розв’язка в різних рівнях на автомобільній дорозі загального користування державного значення Н-24 Благовіщенське - Миколаїв (через м. Вознесенськ), км 215+150, з автомобільною дорогою загального користування місцевого значення О151611 (Благовіщенське-Миколаїв) - Костянтинівка та залізницею, Новоодеський район, ТП-564 (ПС Гур’ївка ф-805)
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «Миколаїв ТелекомБуд»
Оскарження: 13.03.2018 11:38 - 30.03.2018 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38087051
-
Контактна особа:
Анистратенко Валерий Филипович 380675101687, telecombud@gmail.com
-
Адреса:
54015, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Спортивна, 13, оф. 10
Оскарження: 13.03.2018 11:38 - 30.03.2018 01:00
Початкова пропозиція
1 292 337.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 292 337.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
19.03.2018 16:25
Документи
7
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю ГІНСЕРВІС
Оскарження: 19.03.2018 16:25 - 30.03.2018 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38437825
-
Контактна особа:
Бондаренко Вадим Володимирович 380666841086, 380666841086 od.ginservice@gmail.com
-
Адреса:
65005, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Мельницька, буд. 26/2, офіс 511
Оскарження: 19.03.2018 16:25 - 30.03.2018 01:00
Початкова пропозиція
1 317 682.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 303 982.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
19.03.2018 16:30
Документи
5
Скарги
0