• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

45310000-3 Електромонтажні роботи (Влаштування зовнішнього освітлення мосту та підходів до нього на автомобільній дорозі загального користування державного значення Н-24 Благовіщенське – Миколаїв (через м. Вознесенськ), Новоодеський район, міст біля с. Троїцьке, ПС 35/10 кВ «Нова Одеса» ф-575).

Завершена

409 857.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 000.00 UAH
Номер: 772997187cc648c48cd2fcae0d91f236
Внутрішній номер закупівлі: 1299432
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-10-06-000872-c   
Замовник: Служба автомобільних доріг у Миколаївській області
Контактна особа: Служба автомобільних доріг 380512563860 mykolsad@gmail.com http://www.ukravtodor.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 409 857.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 4 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 4 000.00 UAH
Період уточнення: 06.10.2017 13:39 - 13.10.2017 19:00
Період прийому пропозицій: 06.10.2017 13:39 - 23.10.2017 19:00
Аукціон: 24.10.2017 13:36 - 24.10.2017 13:57
Період кваліфікації: 24.10.2017 13:57 - 27.10.2017 12:22
Період завантаження договору: 24.10.2017 13:57 - 13.11.2017 13:57

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
45310000-3 Електромонтажні роботи (Влаштування зовнішнього освітлення мосту та підходів до нього на автомобільній дорозі загального користування державного значення Н-24 Благовіщенське – Миколаїв (через м. Вознесенськ), Новоодеський район, міст біля с. Троїцьке, ПС 35/10 кВ «Нова Одеса» ф-575).
Код ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 20.12.2017
Місце постачання 54000, Україна, Миколаївська область, міст та підходи до нього на автомобільній дорозі загального користування державного значення Н-24 Благовіщенське – Миколаїв (через м. Вознесенськ),, Новоодеський район, міст біля с. Троїцьке, ПС 35/10 кВ «Нова Одеса» ф-575 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «Миколаїв Телекомбуд»

Оскарження: 24.10.2017 13:57 - 06.11.2017 23:00
Початкова пропозиція 380 760.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
372 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.10.2017 12:22
Документи 13
Скарги 0
Товариство з обмеженою відповідальністю ГІНСЕРВІС
Початкова пропозиція 409 020.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
375 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 1
Скарги 0

Контракти

Номер: ccb94a75a0794936b6399680084783dc
Ідентифікатор договору: UA-2017-10-06-000872-c-c1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю «Миколаїв Телекомбуд»
Номер договору: 64-Б
Сума договору: 372 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: до 31.12.2017 00:00
Дата підписання: 07.11.2017 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір 64-Б від 07.11.2017.pdf
p7s
sign.p7s