-
Відкриті торги
-
КЕП
45310000-3 Електромонтажні роботи (Влаштування зовнішнього освітлення мосту та підходів до нього на автомобільній дорозі загального користування державного значення Н-24 Благовіщенське – Миколаїв (через м. Вознесенськ), Новоодеський район, міст біля с. Троїцьке, ПС 35/10 кВ «Нова Одеса» ф-575).
45310000-3 Електромонтажні роботи (Влаштування зовнішнього освітлення мосту та підходів до нього на автомобільній дорозі загального користування державного значення Н-24 Благовіщенське – Миколаїв (через м. Вознесенськ), Новоодеський район, міст біля с. Троїцьке, ПС 35/10 кВ «Нова Одеса» ф-575)
372 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
ccb94a75a0794936b6399680084783dc
Ідентифікатор договору:
UA-2017-10-06-000872-c-c1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю «Миколаїв Телекомбуд»
×
-
Код ЄДРПОУ:
38087051
-
Контактна особа:
Аністратенко Валерій Пилипович 380675101687 telecombud@gmail.com
-
Адреса:
54015, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Спортивна, 13, оф. 10
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Опис:
45310000-3 Електромонтажні роботи (Влаштування зовнішнього освітлення мосту та підходів до нього на автомобільній дорозі загального користування державного значення Н-24 Благовіщенське – Миколаїв (через м. Вознесенськ), Новоодеський район, міст біля
с. Троїцьке, ПС 35/10 кВ «Нова Одеса» ф-575)
Номер договору:
64-Б
Дата підписання:
07.11.2017 00:00
Період дії договору:
до 31.12.2017 00:00
Сума договору:
372 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 372 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
45310000-3 Електромонтажні роботи (Влаштування зовнішнього освітлення мосту та підходів до нього на автомобільній дорозі загального користування державного значення Н-24 Благовіщенське – Миколаїв (через м. Вознесенськ), Новоодеський район, міст біля с. Троїцьке, ПС 35/10 кВ «Нова Одеса» ф-575).
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 20.12.2017
Місце постачання
54000, Україна, Миколаївська область, міст та підходи до нього на автомобільній дорозі загального користування державного значення Н-24 Благовіщенське – Миколаїв (через м. Вознесенськ),, Новоодеський район, міст біля с. Троїцьке, ПС 35/10 кВ «Нова Одеса» ф-575
На карті