• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

45310000-3 Електромонтажні роботи. Забезпечення функціонування зовнішнього освітлення автомобільної дороги загального користування державного значення Н-11 Дніпро – Миколаїв (через м. Кривий Ріг) на ділянці км 261+540 – км 266+875, Миколаївська область

Завершена

365 308.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 826.54 UAH
Номер: 8d0c855e34ac4f66b9ecd00b79ada10f
Внутрішній номер закупівлі: 17332632
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-03-24-007200-a   
Замовник: СЛУЖБА АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Горбатюк Ігор Анатолійович 380673044240 tdv.mk@ukravtodor.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 365 308.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 24.03.2023 14:16 - 31.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 24.03.2023 14:16 - 03.04.2023 12:00
Аукціон: 03.04.2023 12:01 - 03.04.2023 12:01
Період кваліфікації: 03.04.2023 12:01 - 11.04.2023 09:46
Період завантаження договору: 17.04.2023 00:00 - 27.04.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴365 308.00 Лот 1.