-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
45310000-3 Електромонтажні роботи. Забезпечення функціонування зовнішнього освітлення автомобільної дороги загального користування державного значення Н-11 Дніпро – Миколаїв (через м. Кривий Ріг) на ділянці км 261+540 – км 266+875, Миколаївська область
Оголошено тендер
365 308.00
UAH
Номер:
99e51b2a8b794eeabfaf0192fda07179
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-03-24-002463-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
СЛУЖБА АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25878206
-
Адреса:
54029, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, ВУЛИЦЯ ГАЛИНИ ПЕТРОВОЇ, будинок 2-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
СЛУЖБА АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25878206
-
Адреса:
54029, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, ВУЛИЦЯ ГАЛИНИ ПЕТРОВОЇ, будинок 2-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
365 308.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
45310000-3 Електромонтажні роботи. Забезпечення функціонування зовнішнього освітлення автомобільної дороги загального користування державного значення Н-11 Дніпро – Миколаїв (через м. Кривий Ріг) на ділянці км 261+540 – км 266+875, Миколаївська область
Примітки:
Назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (за наявності)
ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботи
КЕКВ:
2281 Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм
Дата опублікування:
24.03.2023 13:39
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума365 308.00 UAH