-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
45310000-3 Електромонтажні роботи. Забезпечення функціонування зовнішнього освітлення автомобільної дороги загального користування державного значення Н-11 Дніпро – Миколаїв (через м. Кривий Ріг) на ділянці км 261+540 – км 266+875, Миколаївська область
Тендер Prozorro UA-2023-03-24-007200-a
Завершена
365 308.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 826.54 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 826.54 UAH
Період уточнення:
24.03.2023 14:16 - 31.03.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим