• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

45310000-3 Електромонтажні роботи (Влаштування освітлення розв’язки в одному рівні та підходів на км 222+714 автомобільної дороги загального користування державного значення Н-24 Благовіщенське – Миколаїв (через м. Вознесенськ), Новоодеський район (розв’язка з автомобільною дорогою загального користування державного значення М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ (на м.Таганрог), ПС 35/10 кВ «ТОР», ф-203)).

Влаштування освітлення розв’язки в одному рівні та підходів на км 222+714 автомобільної дороги загального користування державного значення Н-24 Благовіщенське – Миколаїв (через м. Вознесенськ), Новоодеський район (розв’язка з автомобільною дорогою загального користування державного значення М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ (на м.Таганрог), ПС 35/10 кВ «ТОР», ф-203).

Завершена

1 836 219.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 18 360.00 UAH
Номер: adeec9c820d946a8a9ef6e2b93af368d
Внутрішній номер закупівлі: 1914113
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-03-20-002415-c   
Замовник: Служба автомобільних доріг у Миколаївській області
Контактна особа: Служба автомобільних доріг 380512563860 mykolsad@gmail.com http://www.ukravtodor.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 1 836 219.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 18 360.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 18 360.00 UAH
Період уточнення: 20.03.2018 15:32 - 26.03.2018 19:00
Період прийому пропозицій: 20.03.2018 15:32 - 05.04.2018 19:00
Аукціон: 06.04.2018 15:15 - 06.04.2018 15:42
Період кваліфікації: 06.04.2018 15:42 - 11.04.2018 08:56
Період завантаження договору: 06.04.2018 15:42 - 26.04.2018 15:42

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
45310000-3 Електромонтажні роботи (Влаштування освітлення розв’язки в одному рівні та підходів на км 222+714 автомобільної дороги загального користування державного значення Н-24 Благовіщенське – Миколаїв (через м. Вознесенськ), Новоодеський район (розв’язка з автомобільною дорогою загального користування державного значення М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ (на м.Таганрог), ПС 35/10 кВ «ТОР», ф-203)).
Код ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.07.2018
Місце постачання 54000, Україна, Миколаївська область, розв’язка в одному рівні та підходи на км 222+714 автомобільної дороги загального користування державного значення Н-24 Благовіщенське – Миколаїв (через м. Вознесенськ), Новоодеський район, (розв’язка з автомобільною дорогою загального користування державного значення М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ (на м.Таганрог), ПС 35/10 кВ «ТОР», ф-203) На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «Миколаїв ТелекомБуд»

Оскарження: 06.04.2018 15:42 - 22.04.2018 00:00
Початкова пропозиція 1 799 999.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 744 919.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.04.2018 08:56
Документи 11
Скарги 0
ПП "КАБЕКС"
Початкова пропозиція 1 825 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 750 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 20
Скарги 0
Товариство з обмеженою відповідальністю ГІНСЕРВІС
Початкова пропозиція 1 830 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 750 920.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 1
Скарги 0

Контракти

Номер: 36f8ce788eef410f87231ebf59732fd0
Ідентифікатор договору: UA-2018-03-20-002415-c-a1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю «Миколаїв ТелекомБуд»
Номер договору: 11-Б
Сума договору: 1 744 919.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: до 31.12.2018 00:00
Дата підписання: 24.04.2018 09:10
Статус:
Підписаний
pdf
Договір 11-Б від 24.04.18.pdf
p7s
sign.p7s