• Відкриті торги
  • КЕП

45310000-3 Електромонтажні роботи (Влаштування освітлення розв’язки в одному рівні та підходів на км 222+714 автомобільної дороги загального користування державного значення Н-24 Благовіщенське – Миколаїв (через м. Вознесенськ), Новоодеський район (розв’язка з автомобільною дорогою загального користування державного значення М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ (на м.Таганрог), ПС 35/10 кВ «ТОР», ф-203)).

45310000-3 Електромонтажні роботи (Влаштування освітлення розв’язки в одному рівні та підходів на км 222+714 автомобільної дороги загального користування державного значення Н-24 Благовіщенське – Миколаїв (через м. Вознесенськ), Новоодеський район (розв’язка з автомобільною дорогою загального користування державного значення М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ (на м.Таганрог), ПС 35/10 кВ «ТОР», ф-203))

1 744 919.00 UAH з ПДВ
Номер: 36f8ce788eef410f87231ebf59732fd0
Ідентифікатор договору: UA-2018-03-20-002415-c-a1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю «Миколаїв ТелекомБуд»
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Опис: 45310000-3 Електромонтажні роботи (Влаштування освітлення розв’язки в одному рівні та підходів на км 222+714 автомобільної дороги загального користування державного значення Н-24 Благовіщенське – Миколаїв (через м. Вознесенськ), Новоодеський район (розв’язка з автомобільною дорогою загального користування державного значення М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ (на м.Таганрог), ПС 35/10 кВ «ТОР», ф-203))
Номер договору: 11-Б
Дата підписання: 24.04.2018 09:10
Період дії договору: до 31.12.2018 00:00
Сума договору: 1 744 919.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 744 919.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
45310000-3 Електромонтажні роботи (Влаштування освітлення розв’язки в одному рівні та підходів на км 222+714 автомобільної дороги загального користування державного значення Н-24 Благовіщенське – Миколаїв (через м. Вознесенськ), Новоодеський район (розв’язка з автомобільною дорогою загального користування державного значення М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ (на м.Таганрог), ПС 35/10 кВ «ТОР», ф-203)).
Код ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.07.2018
Місце постачання 54000, Україна, Миколаївська область, розв’язка в одному рівні та підходи на км 222+714 автомобільної дороги загального користування державного значення Н-24 Благовіщенське – Миколаїв (через м. Вознесенськ), Новоодеський район, (розв’язка з автомобільною дорогою загального користування державного значення М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ (на м.Таганрог), ПС 35/10 кВ «ТОР», ф-203) На карті