-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
45310000-3 Електромонтажні роботи (Влаштування освітлення розв'язки в одному рівні автомобільної дороги загального користування державного значення Н-11 Дніпро - Миколаїв (через м. Кривий Ріг), км 308+713 з автомобільною дорогою загального користування державного значення Т-15-08 Калинівка - Снігурівка, Вітовський район, ПЛ-10 кВ ф-6410 ПС 35/10 кВ "Калинівка")
Тендер Prozorro UA-2018-03-20-002646-c
Влаштування освітлення розв'язки в одному рівні автомобільної дороги загального користування державного значення Н-11 Дніпро - Миколаїв (через м. Кривий Ріг), км 308+713 з автомобільною дорогою загального користування державного значення Т-15-08 Калинівка - Снігурівка, Вітовський район, ПЛ-10 кВ ф-6410 ПС 35/10 кВ "Калинівка"
Завершена
619 072.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 190.00 UAH
мін. крок: 1% або 6 190.00 UAH
Номер:
53337fec7ff44998831c95011132d61a
Внутрішній номер закупівлі:
1917057
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-03-20-002646-c
Замовник:
Служба автомобільних доріг у Миколаївській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25878206
-
Адреса:
54029, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Галини Петрової, 2-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Служба автомобільних доріг 380512563860 mykolsad@gmail.com http://www.ukravtodor.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
619 072.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 190.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
6 190.00 UAH
Період уточнення:
20.03.2018 16:00 - 26.03.2018 19:00
Період прийому пропозицій:
20.03.2018 16:00 - 05.04.2018 19:00
Аукціон:
06.04.2018 12:18 - 06.04.2018 12:45
Період кваліфікації:
06.04.2018 12:45 - 11.04.2018 09:32
Період завантаження договору:
06.04.2018 12:45 - 26.04.2018 12:45
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
45310000-3 Електромонтажні роботи (Влаштування освітлення розв'язки в одному рівні автомобільної дороги загального користування державного значення Н-11 Дніпро - Миколаїв (через м. Кривий Ріг), км 308+713 з автомобільною дорогою загального користування державного значення Т-15-08 Калинівка - Снігурівка, Вітовський район, ПЛ-10 кВ ф-6410 ПС 35/10 кВ "Калинівка")
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.07.2018
Місце постачання
54000, Україна, Миколаївська область, розв’язка в одному рівні автомобільної дороги загального користування державного значення Н-11 Дніпро - Миколаїв (через м. Кривий Ріг), км 308+713 з автомобільною дорогою загального користування державного значення, Т-15-08 Калинівка - Снігурівка, Вітовський район, ПЛ-10 кВ ф-6410 ПС 35/10 кВ "Калинівка".
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "КАБЕКС"
Оскарження: 06.04.2018 12:45 - 22.04.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39660513
-
Контактна особа:
Леонид Федоренко +380668823832 cabexxline@gmail.com
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська область, місто Кіровоград, ВУЛИЦЯ ТИМІРЯЗЄВА, будинок 29, квартира 5
Оскарження: 06.04.2018 12:45 - 22.04.2018 00:00
Початкова пропозиція
612 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
599 990.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.04.2018 09:32
Документи
27
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю «Миколаїв ТелекомБуд»
×
-
Код ЄДРПОУ:
38087051
-
Контактна особа:
Анистратенко Валерий Филипович 380675101687, telecombud@gmail.com
-
Адреса:
54015, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Спортивна, 13, оф. 10
Початкова пропозиція
599 998.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
599 998.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
8
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю ГІНСЕРВІС
×
-
Код ЄДРПОУ:
38437825
-
Контактна особа:
Бондаренко Вадим Володимирович 380666841086, 380666841086 od.ginservice@gmail.com
-
Адреса:
65005, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Мельницька, буд. 26/2, офіс 511
Початкова пропозиція
615 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
615 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
b993c5b3888c4e7d93c62bb694cd5d14
Ідентифікатор договору:
UA-2018-03-20-002646-c-a1
Постачальник:
ПП "КАБЕКС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39660513
-
Контактна особа:
Леонид Федоренко +380668823832 cabexxline@gmail.com
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська область, місто Кіровоград, ВУЛИЦЯ ТИМІРЯЗЄВА, будинок 29, квартира 5
Номер договору:
14-Б
Сума договору:
599 990.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.04.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
25.04.2018 08:40
Статус:
Підписаний