-
Відкриті торги
-
КЕП
45310000-3 Електромонтажні роботи (Влаштування освітлення розв'язки в одному рівні автомобільної дороги загального користування державного значення Н-11 Дніпро - Миколаїв (через м. Кривий Ріг), км 308+713 з автомобільною дорогою загального користування державного значення Т-15-08 Калинівка - Снігурівка, Вітовський район, ПЛ-10 кВ ф-6410 ПС 35/10 кВ "Калинівка")
45310000-3 Електромонтажні роботи (Влаштування освітлення розв'язки в одному рівні автомобільної дороги загального користування державного значення Н-11 Дніпро - Миколаїв (через м. Кривий Ріг), км 308+713 з автомобільною дорогою загального користування державного значення Т-15-08 Калинівка - Снігурівка, Вітовський район, ПЛ-10 кВ ф-6410 ПС 35/10 кВ "Калинівка")
599 990.00
UAH з ПДВ
Номер:
b993c5b3888c4e7d93c62bb694cd5d14
Ідентифікатор договору:
UA-2018-03-20-002646-c-a1
Постачальник:
ПП "КАБЕКС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39660513
-
Контактна особа:
Леонид Федоренко +380668823832 cabexxline@gmail.com
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська область, місто Кіровоград, ВУЛИЦЯ ТИМІРЯЗЄВА, будинок 29, квартира 5
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Опис:
45310000-3 Електромонтажні роботи (Влаштування освітлення розв'язки в одному рівні автомобільної дороги загального користування державного значення Н-11 Дніпро - Миколаїв (через м. Кривий Ріг), км 308+713 з автомобільною дорогою загального користування державного значення Т-15-08 Калинівка - Снігурівка, Вітовський район, ПЛ-10 кВ ф-6410 ПС 35/10 кВ "Калинівка")
Номер договору:
14-Б
Дата підписання:
25.04.2018 08:40
Період дії договору:
25.04.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
599 990.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 599 990.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
45310000-3 Електромонтажні роботи (Влаштування освітлення розв'язки в одному рівні автомобільної дороги загального користування державного значення Н-11 Дніпро - Миколаїв (через м. Кривий Ріг), км 308+713 з автомобільною дорогою загального користування державного значення Т-15-08 Калинівка - Снігурівка, Вітовський район, ПЛ-10 кВ ф-6410 ПС 35/10 кВ "Калинівка")
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.07.2018
Місце постачання
54000, Україна, Миколаївська область, розв’язка в одному рівні автомобільної дороги загального користування державного значення Н-11 Дніпро - Миколаїв (через м. Кривий Ріг), км 308+713 з автомобільною дорогою загального користування державного значення, Т-15-08 Калинівка - Снігурівка, Вітовський район, ПЛ-10 кВ ф-6410 ПС 35/10 кВ "Калинівка".
На карті