• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

45310000-3 Електромонтажні роботи (Влаштування освітлення розв’язки в одному рівні автомобільної дороги загального користування державного значення М-14 Одеса – Мелітополь - Новоазовськ (на м. Таганрог), км 146+786 з автомобільною дорогою загального користування державного значення Н-14 Олександрівка – Кропивницький - Миколаїв, км 235+876, Вітовський район, ПС35/10 кВ «Тернівка», ф-1022)

Влаштування освітлення розв’язки в одному рівні автомобільної дороги загального користування державного значення М-14 Одеса – Мелітополь - Новоазовськ (на м. Таганрог), км 146+786 з автомобільною дорогою загального користування державного значення Н-14 Олександрівка – Кропивницький - Миколаїв, км 235+876, Вітовський район, ПС35/10 кВ «Тернівка», ф-1022

Завершена

716 250.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 160.00 UAH
Номер: 4f805d994cef421082f052aa4d055a7d
Внутрішній номер закупівлі: 1914176
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-03-20-002553-c   
Замовник: Служба автомобільних доріг у Миколаївській області
Контактна особа: Служба автомобільних доріг 380512563860 mykolsad@gmail.com http://www.ukravtodor.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 716 250.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 7 160.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 7 160.00 UAH
Період уточнення: 20.03.2018 15:47 - 26.03.2018 19:00
Період прийому пропозицій: 20.03.2018 15:47 - 05.04.2018 19:00
Аукціон: 06.04.2018 13:36 - 06.04.2018 14:03
Період кваліфікації: 06.04.2018 14:03 - 11.04.2018 09:02
Період завантаження договору: 06.04.2018 14:03 - 26.04.2018 14:03

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
45310000-3 Електромонтажні роботи (Влаштування освітлення розв’язки в одному рівні автомобільної дороги загального користування державного значення М-14 Одеса – Мелітополь - Новоазовськ (на м. Таганрог), км 146+786 з автомобільною дорогою загального користування державного значення Н-14 Олександрівка – Кропивницький - Миколаїв, км 235+876, Вітовський район, ПС35/10 кВ «Тернівка», ф-1022)
Код ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.07.2018
Місце постачання 54000, Україна, Миколаївська область, розв’язка в одному рівні автомобільної дороги загального користування державного значення М-14 Одеса – Мелітополь - Новоазовськ (на м. Таганрог), км 146+786 з, автомобільною дорогою загального користування державного значення Н-14 Олександрівка – Кропивницький - Миколаїв, км 235+876, Вітовський район, ПС35/10 кВ «Тернівка», ф-1022. На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «Миколаїв ТелекомБуд»

Оскарження: 06.04.2018 14:03 - 22.04.2018 00:00
Початкова пропозиція 699 998.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
678 518.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.04.2018 09:02
Документи 11
Скарги 0
ПП "КАБЕКС"
Початкова пропозиція 705 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
682 660.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 20
Скарги 0
Товариство з обмеженою відповідальністю ГІНСЕРВІС
Початкова пропозиція 710 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
710 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 1
Скарги 0

Контракти

Номер: 97d01b83f3114f10b7986d55567decfe
Ідентифікатор договору: UA-2018-03-20-002553-c-a1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю «Миколаїв ТелекомБуд»
Номер договору: 12-Б
Сума договору: 678 518.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: до 31.12.2018 00:00
Дата підписання: 24.04.2018 09:15
Статус:
Підписаний
pdf
Договір 12-Б від 24.04.18.pdf
p7s
sign.p7s