-
Відкриті торги
-
КЕП
45310000-3 Електромонтажні роботи (Влаштування освітлення розв’язки в одному рівні автомобільної дороги загального користування державного значення М-14 Одеса – Мелітополь - Новоазовськ (на м. Таганрог), км 146+786 з автомобільною дорогою загального користування державного значення Н-14 Олександрівка – Кропивницький - Миколаїв, км 235+876, Вітовський район, ПС35/10 кВ «Тернівка», ф-1022)
Електромонтажні роботи (Влаштування освітлення розв’язки в одному рівні автомобільної дороги загального користування державного значення М-14 Одеса – Мелітополь - Новоазовськ (на м. Таганрог), км 146+786 з автомобільною дорогою загального користування державного значення Н-14 Олександрівка – Кропивницький - Миколаїв, км 235+876, Вітовський район, ПС35/10 кВ «Тернівка», ф-1022)
678 518.00
UAH з ПДВ
Номер:
97d01b83f3114f10b7986d55567decfe
Ідентифікатор договору:
UA-2018-03-20-002553-c-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю «Миколаїв ТелекомБуд»
×
-
Код ЄДРПОУ:
38087051
-
Контактна особа:
Анистратенко Валерий Филипович 380675101687, telecombud@gmail.com
-
Адреса:
54015, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Спортивна, 13, оф. 10
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Опис:
Електромонтажні роботи (Влаштування освітлення розв’язки в одному рівні автомобільної дороги загального користування державного значення М-14 Одеса – Мелітополь - Новоазовськ (на м. Таганрог), км 146+786 з автомобільною дорогою загального користування державного значення Н-14 Олександрівка – Кропивницький - Миколаїв, км 235+876, Вітовський район, ПС35/10 кВ «Тернівка», ф-1022)
Номер договору:
12-Б
Дата підписання:
24.04.2018 09:15
Період дії договору:
до 31.12.2018 00:00
Сума договору:
678 518.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 678 518.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
45310000-3 Електромонтажні роботи (Влаштування освітлення розв’язки в одному рівні автомобільної дороги загального користування державного значення М-14 Одеса – Мелітополь - Новоазовськ (на м. Таганрог), км 146+786 з автомобільною дорогою загального користування державного значення Н-14 Олександрівка – Кропивницький - Миколаїв, км 235+876, Вітовський район, ПС35/10 кВ «Тернівка», ф-1022)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.07.2018
Місце постачання
54000, Україна, Миколаївська область, розв’язка в одному рівні автомобільної дороги загального користування державного значення М-14 Одеса – Мелітополь - Новоазовськ (на м. Таганрог), км 146+786 з, автомобільною дорогою загального користування державного значення Н-14 Олександрівка – Кропивницький - Миколаїв, км 235+876, Вітовський район, ПС35/10 кВ «Тернівка», ф-1022.
На карті