-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
45310000-3 Електромонтажні роботи (Влаштування освітлення на автомобільній дорозі загального користування державного значення Н-24 Благовіщенське - Миколаїв (через м. Вознесенськ), км 224+800 – км 225+844)
Тендер Prozorro UA-2018-11-23-001666-b
Влаштування освітлення на автомобільній дорозі загального користування державного значення Н-24 Благовіщенське - Миколаїв (через м. Вознесенськ), км 224+800 – км 225+844)
Торги не відбулися
3 008 300.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 30 080.00 UAH
мін. крок: 1% або 30 080.00 UAH
Номер:
400ad71d981c4b61a9b383cfcd5e6715
Внутрішній номер закупівлі:
2795750
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-11-23-001666-b
Замовник:
Служба автомобільних доріг у Миколаївській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25878206
-
Адреса:
54029, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Галини Петрової, 2-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Служба автомобільних доріг 380512563860 mykolsad@gmail.com http://www.ukravtodor.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
3 008 300.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
30 080.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
30 080.00 UAH
Період уточнення:
23.11.2018 15:42 - 30.11.2018 20:00
Період прийому пропозицій:
23.11.2018 15:42 - 10.12.2018 20:00
Аукціон:
11.12.2018 13:59 - 11.12.2018 14:26
Період кваліфікації:
11.12.2018 14:26 - 13.12.2018 16:27
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
45310000-3 Електромонтажні роботи (Влаштування освітлення на автомобільній дорозі загального користування державного значення Н-24 Благовіщенське - Миколаїв (через м. Вознесенськ), км 224+800 – км 225+844)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
54000, Україна, Миколаївська область, автомобільна дорога загального користування державного значення, Н-24 Благовіщенське - Миколаїв (через м. Вознесенськ), км 224+800 – км 225+844
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "КАБЕКС"
Оскарження: 11.12.2018 14:26 - 24.12.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39660513
-
Контактна особа:
Леонид Федоренко +380668823832 cabexxline@gmail.com
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська область, місто Кропивницький, ВУЛИЦЯ ТАРАСА КАРПИ, будинок 29, квартира 5
Оскарження: 11.12.2018 14:26 - 24.12.2018 00:00
Початкова пропозиція
2 555 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 054 950.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
13.12.2018 13:58
Документи
27
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю «Миколаїв ТелекомБуд»
Оскарження: 13.12.2018 13:58 - 24.12.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38087051
-
Контактна особа:
Анистратенко Валерий Филипович 380675101687, telecombud@gmail.com
-
Адреса:
54015, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Спортивна, 13, оф. 10
Оскарження: 13.12.2018 13:58 - 24.12.2018 00:00
Початкова пропозиція
2 849 998.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 055 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
13.12.2018 15:20
Документи
10
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю ГІНСЕРВІС
Оскарження: 13.12.2018 15:20 - 24.12.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38437825
-
Контактна особа:
Бондаренко Вадим Володимирович 380666841086, 380666841086 od.ginservice@gmail.com
-
Адреса:
65005, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Мельницька, буд. 26/2, офіс 511
Оскарження: 13.12.2018 15:20 - 24.12.2018 00:00
Початкова пропозиція
2 870 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 290 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
13.12.2018 16:27
Документи
5
Скарги
0