-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
45310000-3 Електромонтажні роботи (Влаштування освітлення розв’язки в одному рівні автомобільної дороги загального користування державного значення М-14 Одеса – Мелітополь - Новоазовськ (на м. Таганрог), км 146+786 з автомобільною дорогою загального користування державного значення Н-14 Олександрівка – Кропивницький - Миколаїв, км 235+876, Вітовський район, ПС35/10 кВ «Тернівка», ф-1022)
Тендер Prozorro UA-2018-02-22-001219-b
Влаштування освітлення розв’язки в одному рівні автомобільної дороги загального користування державного значення М-14 Одеса – Мелітополь - Новоазовськ (на м. Таганрог), км 146+786 з автомобільною дорогою загального користування державного значення Н-14 Олександрівка – Кропивницький - Миколаїв, км 235+876, Вітовський район, ПС35/10 кВ «Тернівка», ф-1022
Торги не відбулися
716 250.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 160.00 UAH
мін. крок: 1% або 7 160.00 UAH
Номер:
70838ee5a9bb40cdbf6f025daf0c326f
Внутрішній номер закупівлі:
1836057
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-02-22-001219-b
Замовник:
Служба автомобільних доріг у Миколаївській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25878206
-
Адреса:
54029, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Галини Петрової, 2-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Служба автомобільних доріг 380512563860 mykolsad@gmail.com http://www.ukravtodor.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
716 250.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
7 160.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
7 160.00 UAH
Період уточнення:
22.02.2018 15:54 - 02.03.2018 19:00
Період прийому пропозицій:
22.02.2018 15:54 - 12.03.2018 19:00
Аукціон:
13.03.2018 11:33 - 13.03.2018 11:54
Період кваліфікації:
13.03.2018 11:54 - 19.03.2018 17:07
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
45310000-3 Електромонтажні роботи (Влаштування освітлення розв’язки в одному рівні автомобільної дороги загального користування державного значення М-14 Одеса – Мелітополь - Новоазовськ (на м. Таганрог), км 146+786 з автомобільною дорогою загального користування державного значення Н-14 Олександрівка – Кропивницький - Миколаїв, км 235+876, Вітовський район, ПС35/10 кВ «Тернівка», ф-1022)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.07.2018
Місце постачання
54000, Україна, Миколаївська область, розв’язка в одному рівні автомобільної дороги загального користування державного значення М-14 Одеса – Мелітополь - Новоазовськ (на м. Таганрог), км 146+786, з автомобільною дорогою загального користування державного значення Н-14 Олександрівка – Кропивницький - Миколаїв, км 235+876, Вітовський район, ПС35/10 кВ «Тернівка», ф-1022
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «Миколаїв ТелекомБуд»
Оскарження: 13.03.2018 11:54 - 30.03.2018 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38087051
-
Контактна особа:
Анистратенко Валерий Филипович 380675101687, telecombud@gmail.com
-
Адреса:
54015, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Спортивна, 13, оф. 10
Оскарження: 13.03.2018 11:54 - 30.03.2018 01:00
Початкова пропозиція
684 183.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
684 183.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
19.03.2018 17:00
Документи
7
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю ГІНСЕРВІС
Оскарження: 19.03.2018 17:00 - 30.03.2018 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38437825
-
Контактна особа:
Бондаренко Вадим Володимирович 380666841086, 380666841086 od.ginservice@gmail.com
-
Адреса:
65005, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Мельницька, буд. 26/2, офіс 511
Оскарження: 19.03.2018 17:00 - 30.03.2018 01:00
Початкова пропозиція
715 888.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
708 728.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
19.03.2018 17:07
Документи
5
Скарги
0