-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
45316000-5 Електромонтажні роботи (Влаштування освітлення розв’язки в різних рівнях та підходів на автомобільній дорозі загального користування державного значення М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ (на м. Таганрог), Миколаївського району, розв’язка з Т-15-06, ПС 150/35/10кВ «Варварівка» ф-1147)
Тендер Prozorro UA-2017-10-06-000599-c
Завершена
1 445 953.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 14 450.00 UAH
мін. крок: 1% або 14 450.00 UAH
Номер:
65ae6d4b67904e7c99c5011fa670a019
Внутрішній номер закупівлі:
1299751
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-10-06-000599-c
Замовник:
Служба автомобільних доріг у Миколаївській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25878206
-
Адреса:
54029, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Галини Петрової, 2-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Служба автомобільних доріг 380512563860 mykolsad@gmail.com http://www.ukravtodor.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 445 953.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
14 450.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
14 450.00 UAH
Період уточнення:
06.10.2017 11:56 - 13.10.2017 19:00
Період прийому пропозицій:
06.10.2017 11:56 - 23.10.2017 19:00
Аукціон:
24.10.2017 13:31 - 24.10.2017 13:52
Період кваліфікації:
24.10.2017 13:52 - 27.10.2017 11:53
Період завантаження договору:
24.10.2017 13:52 - 13.11.2017 13:52
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
45316000-5 Електромонтажні роботи (Влаштування освітлення розв’язки в різних рівнях та підходів на автомобільній дорозі загального користування державного значення М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ (на м. Таганрог), Миколаївського району, розв’язка з Т-15-06, ПС 150/35/10кВ «Варварівка» ф-1147)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 20.12.2017
Місце постачання
54000, Україна, Миколаївська область, розв’язка в різних рівнях та підходи на автомобільній дорозі загального користування державного значення М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ (на м. Таганрог),, Миколаївського району, розв’язка з Т-15-06, ПС 150/35/10кВ «Варварівка» ф-1147
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «Миколаїв Телекомбуд»
Оскарження: 24.10.2017 13:52 - 06.11.2017 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38087051
-
Контактна особа:
Аністратенко Валерій Пилипович 380675101687 telecombud@gmail.com
-
Адреса:
54015, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Спортивна, 13, оф. 10
Оскарження: 24.10.2017 13:52 - 06.11.2017 23:00
Початкова пропозиція
1 360 204.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 360 204.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.10.2017 11:53
Документи
12
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю ГІНСЕРВІС
×
-
Код ЄДРПОУ:
38437825
-
Контактна особа:
Бондаренко Вадим Володимирович 380666841086, 380666841086 od.ginservice@gmail.com
-
Адреса:
65005, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Мельницька, буд. 26/2, офіс 511
Початкова пропозиція
1 438 204.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 365 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
0ca9f61fa81449fd9daefd262987de0f
Ідентифікатор договору:
UA-2017-10-06-000599-c-c1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю «Миколаїв Телекомбуд»
×
-
Код ЄДРПОУ:
38087051
-
Контактна особа:
Аністратенко Валерій Пилипович 380675101687 telecombud@gmail.com
-
Адреса:
54015, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Спортивна, 13, оф. 10
Номер договору:
62-Б
Сума договору:
1 360 204.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
07.11.2017 00:00
Статус:
Підписаний