-
Відкриті торги
-
КЕП
45316000-5 Електромонтажні роботи (Влаштування освітлення розв’язки в різних рівнях та підходів на автомобільній дорозі загального користування державного значення М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ (на м. Таганрог), Миколаївського району, розв’язка з Т-15-06, ПС 150/35/10кВ «Варварівка» ф-1147)
45310000-3 Електромонтажні роботи (Влаштування освітлення розв’язки в різних рівнях та підходів на автомобільній дорозі загального користування державного значення М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ (на м. Таганрог), Миколаївського району, розв’язка з Т-15-06, ПС 150/35/10кВ «Варварівка» ф-1147)
1 360 204.00
UAH з ПДВ
Номер:
0ca9f61fa81449fd9daefd262987de0f
Ідентифікатор договору:
UA-2017-10-06-000599-c-c1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю «Миколаїв Телекомбуд»
×
-
Код ЄДРПОУ:
38087051
-
Контактна особа:
Аністратенко Валерій Пилипович 380675101687 telecombud@gmail.com
-
Адреса:
54015, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Спортивна, 13, оф. 10
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Опис:
45310000-3 Електромонтажні роботи (Влаштування освітлення розв’язки в різних рівнях та підходів на автомобільній дорозі загального користування державного значення М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ (на м. Таганрог), Миколаївського району, розв’язка з Т-15-06, ПС 150/35/10кВ «Варварівка» ф-1147)
Номер договору:
62-Б
Дата підписання:
07.11.2017 00:00
Період дії договору:
до 31.12.2017 00:00
Сума договору:
1 360 204.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 360 204.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
45316000-5 Електромонтажні роботи (Влаштування освітлення розв’язки в різних рівнях та підходів на автомобільній дорозі загального користування державного значення М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ (на м. Таганрог), Миколаївського району, розв’язка з Т-15-06, ПС 150/35/10кВ «Варварівка» ф-1147)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 20.12.2017
Місце постачання
54000, Україна, Миколаївська область, розв’язка в різних рівнях та підходи на автомобільній дорозі загального користування державного значення М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ (на м. Таганрог),, Миколаївського району, розв’язка з Т-15-06, ПС 150/35/10кВ «Варварівка» ф-1147
На карті