-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
45316000-5 Електромонтажні роботи (Влаштування освітлення розв’язки в різних рівнях та підходів на автомобільній дорозі загального користування державного значення М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ (на м. Таганрог), Миколаївського району, розв’язка з Т-15-06, ПС 150/35/10кВ «Варварівка» ф-1147)
Тендер Prozorro UA-2017-10-06-000599-c
Завершена
1 445 953.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 14 450.00 UAH
мін. крок: 1% або 14 450.00 UAH
Період уточнення:
06.10.2017 11:56 - 13.10.2017 19:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим