• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

45310000-3 Електромонтажні роботи (Влаштування освітлення розв'язки в одному рівні автомобільної дороги загального користування державного значення Н-11 Дніпро - Миколаїв (через м. Кривий Ріг), км 308+713 з автомобільною дорогою загального користування державного значення Т-15-08 Калинівка - Снігурівка, Вітовський район, ПЛ-10 кВ ф-6410 ПС 35/10 кВ "Калинівка")

Влаштування освітлення розв'язки в одному рівні автомобільної дороги загального користування державного значення Н-11 Дніпро - Миколаїв (через м. Кривий Ріг), км 308+713 з автомобільною дорогою загального користування державного значення Т-15-08 Калинівка - Снігурівка, Вітовський район, ПЛ-10 кВ ф-6410 ПС 35/10 кВ "Калинівка")

Торги не відбулися

619 072.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 190.00 UAH
Номер: de11dd565ee44e47abb80a5bec4e9bb4
Внутрішній номер закупівлі: 1836078
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-02-22-001256-b   
Замовник: Служба автомобільних доріг у Миколаївській області
Контактна особа: Служба автомобільних доріг 380512563860 mykolsad@gmail.com http://www.ukravtodor.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 619 072.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 6 190.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 6 190.00 UAH
Період уточнення: 22.02.2018 16:04 - 02.03.2018 19:00
Період прийому пропозицій: 22.02.2018 16:04 - 12.03.2018 19:00
Аукціон: 13.03.2018 14:30 - 13.03.2018 14:51
Період кваліфікації: 13.03.2018 14:51 - 19.03.2018 16:56

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
45310000-3 Електромонтажні роботи (Влаштування освітлення розв'язки в одному рівні автомобільної дороги загального користування державного значення Н-11 Дніпро - Миколаїв (через м. Кривий Ріг), км 308+713 з автомобільною дорогою загального користування державного значення Т-15-08 Калинівка - Снігурівка, Вітовський район, ПЛ-10 кВ ф-6410 ПС 35/10 кВ "Калинівка")
Код ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.07.2018
Місце постачання 54000, Україна, Миколаївська область, розв’язка в одному рівні автомобільної дороги загального користування державного значення Н-11 Дніпро - Миколаїв (через м. Кривий Ріг), км 308+713, з автомобільною дорогою загального користування державного значення Т-15-08 Калинівка - Снігурівка, Вітовський район, ПЛ-10 кВ ф-6410 ПС 35/10 кВ "Калинівка" На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «Миколаїв ТелекомБуд»

Оскарження: 13.03.2018 14:51 - 30.03.2018 01:00
Початкова пропозиція 601 778.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
601 778.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
19.03.2018 16:49
Документи 7
Скарги 0
Товариство з обмеженою відповідальністю ГІНСЕРВІС

Оскарження: 19.03.2018 16:49 - 30.03.2018 01:00
Початкова пропозиція 613 956.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
607 766.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
19.03.2018 16:56
Документи 5
Скарги 0