-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
45310000-3 Електромонтажні роботи (Влаштування освітлення розв'язки в одному рівні автомобільної дороги загального користування державного значення Н-11 Дніпро - Миколаїв (через м. Кривий Ріг), км 308+713 з автомобільною дорогою загального користування державного значення Т-15-08 Калинівка - Снігурівка, Вітовський район, ПЛ-10 кВ ф-6410 ПС 35/10 кВ "Калинівка")
Тендер Prozorro UA-2018-02-22-001256-b
Влаштування освітлення розв'язки в одному рівні автомобільної дороги загального користування державного значення Н-11 Дніпро - Миколаїв (через м. Кривий Ріг), км 308+713 з автомобільною дорогою загального користування державного значення Т-15-08 Калинівка - Снігурівка, Вітовський район, ПЛ-10 кВ ф-6410 ПС 35/10 кВ "Калинівка")
Торги не відбулися
619 072.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 190.00 UAH
мін. крок: 1% або 6 190.00 UAH
Період оскарження:
22.02.2018 16:04 - 08.03.2018 00:00
Нічого не знайдено.