-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
45310000-3 Електромонтажні роботи (Влаштування освітлення розв’язки в одному рівні та підходів на автомобільній дорозі загального користування державного значення М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ (на м. Таганрог), автомобільна догора Н-11 Дніпро – Миколаїв (через м. Кривий Ріг), Вітовський район, розвязка М-14 з Н-11 біля с. Мішково – Погорілове, ТП-941 (ПС «Горохівка» ф-634))
Тендер Prozorro UA-2017-10-06-000846-c
Завершена
434 641.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 300.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 300.00 UAH
Номер:
415cef45f5ea4f7393d61e34528a6642
Внутрішній номер закупівлі:
1299625
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-10-06-000846-c
Замовник:
Служба автомобільних доріг у Миколаївській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25878206
-
Адреса:
54029, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Галини Петрової, 2-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Служба автомобільних доріг 380512563860 mykolsad@gmail.com http://www.ukravtodor.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
434 641.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 300.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
4 300.00 UAH
Період уточнення:
06.10.2017 13:29 - 13.10.2017 19:00
Період прийому пропозицій:
06.10.2017 13:29 - 23.10.2017 19:00
Аукціон:
24.10.2017 13:25 - 24.10.2017 13:46
Період кваліфікації:
24.10.2017 13:46 - 27.10.2017 12:11
Період завантаження договору:
24.10.2017 13:46 - 13.11.2017 13:46
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
45310000-3 Електромонтажні роботи (Влаштування освітлення розв’язки в одному рівні та підходів на автомобільній дорозі загального користування державного значення М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ (на м. Таганрог), автомобільна догора Н-11 Дніпро – Миколаїв (через м. Кривий Ріг), Вітовський район, розвязка М-14 з Н-11 біля с. Мішково – Погорілове, ТП-941 (ПС «Горохівка» ф-634))
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 20.12.2017
Місце постачання
54000, Україна, Миколаївська область, розв’язка в одному рівні та підходи на автомобільній дорозі загального користування державного значення М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ (на м. Таганрог), автомобільна дорога Н-11 Дніпро – Миколаїв (через м. Кривий Ріг),, Вітовський район, розвязка М-14 з Н-11 біля с. Мішково – Погорілове, ТП-941 (ПС «Горохівка» ф-634)
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «Миколаїв Телекомбуд»
Оскарження: 24.10.2017 13:46 - 06.11.2017 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38087051
-
Контактна особа:
Аністратенко Валерій Пилипович 380675101687 telecombud@gmail.com
-
Адреса:
54015, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Спортивна, 13, оф. 10
Оскарження: 24.10.2017 13:46 - 06.11.2017 23:00
Початкова пропозиція
400 774.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
396 474.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.10.2017 12:11
Документи
12
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю ГІНСЕРВІС
×
-
Код ЄДРПОУ:
38437825
-
Контактна особа:
Бондаренко Вадим Володимирович 380666841086, 380666841086 od.ginservice@gmail.com
-
Адреса:
65005, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Мельницька, буд. 26/2, офіс 511
Початкова пропозиція
434 374.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
400 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
d8c09f77f4f74716b496178ca04e411f
Ідентифікатор договору:
UA-2017-10-06-000846-c-c1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю «Миколаїв Телекомбуд»
×
-
Код ЄДРПОУ:
38087051
-
Контактна особа:
Аністратенко Валерій Пилипович 380675101687 telecombud@gmail.com
-
Адреса:
54015, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Спортивна, 13, оф. 10
Номер договору:
63-Б
Сума договору:
396 474.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
07.11.2017 00:00
Статус:
Підписаний