-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
26П-295_45440000-3- Фарбування та скління (Капітальний ремонт (відновлення) антикорозійног...×-
26П-295_45440000-3- Фарбування та скління (Капітальний ремонт (відновлення) антикорозійного покриття Глазунівської ДКС)
- ID: UA-2026-06-30-004294-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29687468
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 45440000-3 Фарбування та склінняПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 36 днів назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
26П- 271_45440000-3 - Фарбування та скління (Капітальний ремонт (відновлення) антикорозійн...×-
26П- 271_45440000-3 - Фарбування та скління (Капітальний ремонт (відновлення) антикорозійного покриття Червонодонецької ДКС)
- ID: UA-2026-06-23-004557-a
- Дата створення : 23.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29620084
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 45440000-3 Фарбування та склінняПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 43 дні назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
С_26П-059_45440000-3 Фарбування та скління (Облаштування Моспанівського ГКР. Нове будівниц...×-
С_26П-059_45440000-3 Фарбування та скління (Облаштування Моспанівського ГКР. Нове будівництво установки комплексної підготовки газу за межами населених пунктів на території адміністративного підпорядкування Слобожанської ТГ, Чугуївського району, Харківської області. І черга (Роботи з фарбування). Додаткові роботи)
- ID: UA-2025-12-11-021858-a
- Дата створення : 11.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27523805
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 45440000-3 Фарбування та склінняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
С_25П-486_45440000-3 Фарбування та скління (Облаштування Розпашнівського ГКР. Підключення...×-
С_25П-486_45440000-3 Фарбування та скління (Облаштування Розпашнівського ГКР. Підключення свердловини №105 (Антикорозійний захист))
- ID: UA-2025-09-17-013092-a
- Дата створення : 17.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26468144
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 45440000-3 Фарбування та склінняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
С_25П-480_45440000-3 Фарбування та скління (Облаштування Комишнянського ГКР. Підключення с...×-
С_25П-480_45440000-3 Фарбування та скління (Облаштування Комишнянського ГКР. Підключення свердловини № 64 (Антикорозійний захист))
- ID: UA-2025-09-10-014062-a
- Дата створення : 10.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26395307
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 45440000-3 Фарбування та склінняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
С_25П-475_45440000-3 Фарбування та скління (Облаштування Комишнянського ГКР. Підключення с...×-
С_25П-475_45440000-3 Фарбування та скління (Облаштування Комишнянського ГКР. Підключення свердловини № 63 (Антикорозійний захист))
- ID: UA-2025-09-09-014714-a
- Дата створення : 09.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26381252
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 45440000-3 Фарбування та склінняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
С_25П-470_45440000-3 - Фарбування та скління (Облаштування Машівського ГКР. Підключення св...×-
С_25П-470_45440000-3 - Фарбування та скління (Облаштування Машівського ГКР. Підключення свердловини №130 (Антикорозійний захист))
- ID: UA-2025-09-08-012576-a
- Дата створення : 08.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26365450
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 45440000-3 Фарбування та склінняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
С_25П-423_45440000-3 Фарбування та скління (Відновлення антикорозійного покриття Глазунівс...×-
С_25П-423_45440000-3 Фарбування та скління (Відновлення антикорозійного покриття Глазунівської ДКС)
- ID: UA-2025-08-18-011466-a
- Дата створення : 18.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26171122
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 45440000-3 Фарбування та склінняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
С_25П-421_45440000-3 Фарбування та скління (Відновлення антикорозійного покриття Червонодо...×-
С_25П-421_45440000-3 Фарбування та скління (Відновлення антикорозійного покриття Червонодонецької ДКС)
- ID: UA-2025-08-15-006990-a
- Дата створення : 15.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26154529
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 45440000-3 Фарбування та склінняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
С_25П-411_45440000-3 Фарбування та скління (Облаштування Котелевського ГКР. Підключення св...×-
С_25П-411_45440000-3 Фарбування та скління (Облаштування Котелевського ГКР. Підключення свердловини №126 (Антикорозійний захист))
- ID: UA-2025-08-08-010378-a
- Дата створення : 08.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26095111
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 45440000-3 Фарбування та склінняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
С_25П-410_45440000-3 Фарбування та скління (Облаштування Березівського НГКР. Підключення с...×-
С_25П-410_45440000-3 Фарбування та скління (Облаштування Березівського НГКР. Підключення свердловини №142 (Антикорозійний захист))
- ID: UA-2025-08-08-010096-a
- Дата створення : 08.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26094827
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 45440000-3 Фарбування та склінняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
С_25П-409_45440000-3 Фарбування та скління (Облаштування Опішнянського НГКР. Підключення с...×-
С_25П-409_45440000-3 Фарбування та скління (Облаштування Опішнянського НГКР. Підключення свердловини №220 (Антикорозійний захист))
- ID: UA-2025-08-08-009749-a
- Дата створення : 08.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26094473
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 45440000-3 Фарбування та склінняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ц_25П-302_45440000-3 Фарбування та скління (Поточний ремонт інженерних споруд (Відновлення...×-
Ц_25П-302_45440000-3 Фарбування та скління (Поточний ремонт інженерних споруд (Відновлення лакофарбового покриття трубопроводів, гратчастих конструкцій, ємностей (з супутніми послугами) виробничих об'єктів УКПГ Розумівка))
- ID: UA-2025-08-07-010396-a
- Дата створення : 07.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26082688
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 45440000-3 Фарбування та склінняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
С_25П-374_45440000-3 Фарбування та скління (Облаштування Березівського НГКР. Підключення с...×-
С_25П-374_45440000-3 Фарбування та скління (Облаштування Березівського НГКР. Підключення свердловини №141. Богодухівський район, Харківської області (Антикорозійний захист))
- ID: UA-2025-07-22-012267-a
- Дата створення : 22.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25946103
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 45440000-3 Фарбування та склінняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
С_25П-373_45440000-3 Фарбування та скління (Облаштування Коломацького ГКР. Підключення све...×-
С_25П-373_45440000-3 Фарбування та скління (Облаштування Коломацького ГКР. Підключення свердловини №40 (Антикорозійний захист))
- ID: UA-2025-07-22-012243-a
- Дата створення : 22.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25946078
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 45440000-3 Фарбування та склінняТорги не відбулисяТорги не відбулися -