-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
С_25П-409_45440000-3 Фарбування та скління (Облаштування Опішнянського НГКР. Підключення свердловини №220 (Антикорозійний захист))
Тендер Prozorro UA-2025-08-08-009749-a
Торги не відбулися
352 707.35
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.5% або 5 291.00 UAH
мін. крок: 1.5% або 5 291.00 UAH
Номер:
006e6c6248d94421b275344e04c553a9
Внутрішній номер закупівлі:
26094473
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-08-009749-a
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Тетяна ВОРОНІНА +380505782824 tetiana.voronina@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45440000-3 Фарбування та склінняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
352 707.35 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.08.2025 15:56 - 22.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
08.08.2025 15:56 - 25.08.2025 15:00
Аукціон:
з 26.08.2025 13:48
Період кваліфікації:
25.08.2025 15:00 - 04.09.2025 18:37
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴352 707.35 45440000-3 Фарбування та скління (Облаштування Опішнянського НГКР. Підключення свердловини №220 (Антикорозійний захист)).