-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
С_25П-409_45440000-3 Фарбування та скління (Облаштування Опішнянського НГКР. Підключення свердловини №220 (Антикорозійний захист))
Тендер Prozorro UA-2025-08-08-009749-a
Торги не відбулися
352 707.35
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.5% або 5 291.00 UAH
мін. крок: 1.5% або 5 291.00 UAH
Період уточнення:
08.08.2025 15:56 - 22.08.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим