-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
26П- 271_45440000-3 - Фарбування та скління (Капітальний ремонт (відновлення) антикорозійного покриття Червонодонецької ДКС)
Тендер Prozorro UA-2026-06-23-004557-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 43 дні назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 43 дні назад
3 653 714.51
UAH без ПДВ
Номер:
9a1c0506c04d48d18c8958260ee0a7e8
Внутрішній номер закупівлі:
29620084
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-23-004557-a
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Наталія МОВА +380954081006 nataliia.mova@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45440000-3 Фарбування та склінняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
3 653 714.51 UAH без ПДВ
Період уточнення:
23.06.2026 11:27 - 06.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.06.2026 11:27 - 09.07.2026 15:00
Аукціон:
10.07.2026 14:21 - 10.07.2026 14:44
Період кваліфікації:
10.07.2026 14:44 - 20.07.2026 09:26
Період завантаження договору:
26.07.2026 00:00 - 05.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 653 714.51 45440000-3 - Фарбування та скління (Капітальний ремонт (відновлення) антикорозійного покриття Червонодонецької ДКС)