-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
С_25П-486_45440000-3 Фарбування та скління (Облаштування Розпашнівського ГКР. Підключення свердловини №105 (Антикорозійний захист))
Тендер Prozorro UA-2025-09-17-013092-a
Торги не відбулися
452 961.62
UAH з ПДВ
Номер:
3761491cef67498dba321c179ed565bb
Внутрішній номер закупівлі:
26468144
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-17-013092-a
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Тетяна ВОРОНІНА +380505782824 tetiana.voronina@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45440000-3 Фарбування та склінняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
452 961.62 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.09.2025 16:30 - 29.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
17.09.2025 16:30 - 02.10.2025 15:00
Аукціон:
з 03.10.2025 13:13
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴452 961.62 45440000-3 Фарбування та скління (Облаштування Розпашнівського ГКР. Підключення свердловини №105 (Антикорозійний захист))