-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
26П-295_45440000-3- Фарбування та скління (Капітальний ремонт (відновлення) антикорозійного покриття Глазунівської ДКС)
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-004294-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 36 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 36 днів назад
7 370 036.67
UAH без ПДВ
Номер:
81534510e43043a59481c7b8ffd75b4a
Внутрішній номер закупівлі:
29687468
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-004294-a
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Оксана Харламова +380679963756 oksana.kharlamova@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45440000-3 Фарбування та склінняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
7 370 036.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 11:39 - 13.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2026 11:39 - 16.07.2026 15:00
Аукціон:
з 17.07.2026 12:29
Період кваліфікації:
16.07.2026 15:00 - 27.07.2026 09:28
Період завантаження договору:
02.08.2026 00:00 - 12.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴7 370 036.67 45440000-3- Фарбування та скління (Капітальний ремонт (відновлення) антикорозійного покриття Глазунівської ДКС)