-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт (відновлення) антикорозійного покриття Глазунівської ДКС
Оголошено тендер
8 844 044.00
UAH
Номер:
a27e47c2340b430fab439e5fb65b7733
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-30-004949-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
8 844 044.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт (відновлення) антикорозійного покриття Глазунівської ДКС
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45440000-3 Фарбування та скління
Дата опублікування:
30.06.2026 11:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума8 844 044.00 UAH