-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
С_25П-421_45440000-3 Фарбування та скління (Відновлення антикорозійного покриття Червонодонецької ДКС)
Тендер Prozorro UA-2025-08-15-006990-a
Торги не відбулися
764 257.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.3% або 10 000.00 UAH
мін. крок: 1.3% або 10 000.00 UAH
Номер:
d29939c5083e4b8cb2482ff23c31df51
Внутрішній номер закупівлі:
26154529
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-15-006990-a
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Віталій ДЗЮБІН +380957310832 vitalii.dziubin@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45440000-3 Фарбування та склінняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
764 257.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.08.2025 14:18 - 29.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
15.08.2025 14:18 - 01.09.2025 15:00
Аукціон:
з 02.09.2025 13:16
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴764 257.00 45440000-3 Фарбування та скління (Відновлення антикорозійного покриття Червонодонецької ДКС)