-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
С_25П-421_45440000-3 Фарбування та скління (Відновлення антикорозійного покриття Червонодонецької ДКС)
Тендер Prozorro UA-2025-08-15-006990-a
Торги не відбулися
764 257.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.3% або 10 000.00 UAH
мін. крок: 1.3% або 10 000.00 UAH
Період уточнення:
15.08.2025 14:18 - 29.08.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим