-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
С_25П-423_45440000-3 Фарбування та скління (Відновлення антикорозійного покриття Глазунівської ДКС)
Тендер Prozorro UA-2025-08-18-011466-a
Торги не відбулися
940 312.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.6% або 15 000.00 UAH
мін. крок: 1.6% або 15 000.00 UAH
Номер:
e0493f0c3bd94398bae3a799d4fb722f
Внутрішній номер закупівлі:
26171122
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-18-011466-a
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Віталій ДЗЮБІН +380957310832 vitalii.dziubin@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45440000-3 Фарбування та склінняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
940 312.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.08.2025 17:49 - 30.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
18.08.2025 17:49 - 02.09.2025 15:00
Аукціон:
з 03.09.2025 13:56
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴940 312.00 45440000-3 Фарбування та скління (Відновлення антикорозійного покриття Глазунівської ДКС)