-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
С_25П-374_45440000-3 Фарбування та скління (Облаштування Березівського НГКР. Підключення свердловини №141. Богодухівський район, Харківської області (Антикорозійний захист))
Тендер Prozorro UA-2025-07-22-012267-a
Торги не відбулися
262 855.50
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.5% або 3 950.00 UAH
мін. крок: 1.5% або 3 950.00 UAH
Номер:
da6d1a8a167b49409be9f05525a0ce60
Внутрішній номер закупівлі:
25946103
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-22-012267-a
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Мілена ГЛЄБОВА +380660194647 milena.hliebova@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45440000-3 Фарбування та склінняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
262 855.50 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.07.2025 23:42 - 03.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
22.07.2025 23:42 - 06.08.2025 15:00
Аукціон:
з 07.08.2025 11:45
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴262 855.50 45440000-3 Фарбування та скління (Облаштування Березівського НГКР. Підключення свердловини №141. Богодухівський район, Харківської області (Антикорозійний захист))