-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
С_25П-374_45440000-3 Фарбування та скління (Облаштування Березівського НГКР. Підключення свердловини №141. Богодухівський район, Харківської області (Антикорозійний захист))
Тендер Prozorro UA-2025-07-22-012267-a
Торги не відбулися
262 855.50
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.5% або 3 950.00 UAH
мін. крок: 1.5% або 3 950.00 UAH
Період оскарження:
22.07.2025 23:42 - 03.08.2025 00:00
Нічого не знайдено.