-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Облаштування Березівського НГКР. Підключення свердловини №141. Богодухівський район, Харківської області (Антикорозійний захист)
Оголошено тендер
262 855.50
UAH
Номер:
47b46b372a5b4162886bb662aec13f10
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-07-22-014972-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
262 855.50 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Облаштування Березівського НГКР. Підключення свердловини №141. Богодухівський район, Харківської області (Антикорозійний захист)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45440000-3 Фарбування та скління
Дата опублікування:
22.07.2025 23:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума262 855.50 UAH