-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
С_25П-480_45440000-3 Фарбування та скління (Облаштування Комишнянського ГКР. Підключення свердловини № 64 (Антикорозійний захист))
Тендер Prozorro UA-2025-09-10-014062-a
Торги не відбулися
1 011 543.61
UAH з ПДВ
Номер:
cdaa8d27077c43fc802a9594701b2030
Внутрішній номер закупівлі:
26395307
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-10-014062-a
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Тетяна ВОРОНІНА +380505782824 tetiana.voronina@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45440000-3 Фарбування та склінняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 011 543.61 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.09.2025 18:45 - 22.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
10.09.2025 18:45 - 25.09.2025 15:00
Аукціон:
з 26.09.2025 11:37
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 011 543.61 45440000-3 Фарбування та скління (Облаштування Комишнянського ГКР. Підключення свердловини № 64 (Антикорозійний захист))