-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
С_25П-470_45440000-3 - Фарбування та скління (Облаштування Машівського ГКР. Підключення свердловини №130 (Антикорозійний захист))
Тендер Prozorro UA-2025-09-08-012576-a
Торги не відбулися
212 691.61
UAH з ПДВ
Номер:
b7174018fde24d5da92776ee21bd2e6d
Внутрішній номер закупівлі:
26365450
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-08-012576-a
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Тетяна ВОРОНІНА +380505782824 tetiana.voronina@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45440000-3 Фарбування та склінняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
212 691.61 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.09.2025 17:20 - 20.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
08.09.2025 17:20 - 23.09.2025 15:00
Аукціон:
з 24.09.2025 12:44
Період кваліфікації:
23.09.2025 15:00 - 16.10.2025 18:15
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴212 691.61 45440000-3 - Фарбування та скління (Облаштування Машівського ГКР. Підключення свердловини №130 (Антикорозійний захист))