• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Облаштування Машівського ГКР. Підключення свердловини №130 (Антикорозійний захист)

Оголошено тендер

212 691.61 UAH
Номер: 4a85c89bb13546b9a85f9aae46086319
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-09-08-015119-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
Замовник: АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
Очікувана вартість: 212 691.61 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Облаштування Машівського ГКР. Підключення свердловини №130 (Антикорозійний захист)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 45440000-3 Фарбування та скління
Дата опублікування: 08.09.2025 17:01

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума212 691.61 UAH